Jak nastolit rodinnou harmonii? Jak přivést školáka k učení? Hravě!

Jak nakupovat

Kde můžu objednat vybranou hru?
Objednávku proveďte na stránce se seznamem našich her (Jednotlivé hry, Soubory her), nebo na stránce
s detailním popisem hry.

Jak objednat několik různých her najednou?
Hry objednejte jednotlivě. Objednávky se stejnými kontaktními údaji odešleme ve společné zásilce.

Musím zaplatit předem?
Nemusíte. Pokud při objednávce zvolíte možnost "dobírkou", bude Vám hra zaslána poštou na dobírku. Pokud Vám nevyhovuje zaslání na dobírku, můžete využít bezhotovostní úhradu na náš účet. E-mailem Vám doručíme pokyny pro zaplacení. Zásilku odešleme poštou poté, co obdržíme Vaši platbu.

Kolik bude stát balné a poštovné?
Balné neúčtujeme, poštovné je určeno hmotností zásilky a sazbou České pošty. Při objednávce 3 a více her vám nebudeme účtovat ani poštovné.

Mohu obdržet hru i jinak než poštou?
V případě potřeby lze dohodnout i individuální způsob doručení. Napište nám e-mail nebo zavolejte a jistě se domluvíme podle Vašich i našich možností.
Obchodní podmínky

Odesláním elektronické objednávky zákazník uzavírá s naší firmou kupní smlouvu.

Objednané zboží odesíláme do dvou pracovních dnů. Pokud by vyjímečně nebylo skladem, budeme o termínu dodání zákazníka obratem informovat e-mailem.

Zákazník má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží.

Pokud se k tomu rozhodne, oznámí to e-mailem na adresu info*hra-skolou.cz (nebo telefonicky na číslo 777759554, případně písemně na naši poštovní adresu) a zboží zašle prostřednictvím České pošty (nikoli na dobírku) na adresu Hra školou - Markéta Klingerová, Studentská 33 330 27 Vejprnice (jiný způsob vrácení je možný po domluvě). Zboží nesmí jevit jakékoliv známky opotřebení a musí být zasláno zpět v originálním obalu. Poštovné za vrácení zboží hradí zákazník.

 

 

 

© Všechna práva vyhrazena - Mgr. Markéta Klingerová

Vytvořili v ANTstudio.cz