Jak nastolit rodinnou harmonii? Jak přivést školáka k učení? Hravě!

Rodičovská poradna Mgr.Markéty Klingerové

Rodiče, kteří hledají odpovědi na své výchovné otázky, oporu v řešení zapeklitých situací a vztahů, pomoc při vytváření rodinné harmonie, případně se jen potřebují ujistit, že mohou věřit své intuici, vždy ráda poznám osobně. V přímém rozhovoru se také nejlépe dají odhalit příčiny různých potíží, které potkávají každého rodiče (včetně mě). Nabízím pomoc ve formě nadhledu, zkušenosti a vcítění se nejen do Vás, ale také do Vašich dětí.
Společně najdeme první kroky na cestě z každých nesnází.

Rodičovská poradna Plzeň
- nachází se v centru Plzně (maminky s miminkem případně mohu navštívit)
- čtvrtek odpoledne dle dohody
- pouze pro objednané klienty (tel. 777 759 554, nejpozději týden předem)

Rodičovská poradna Praha
- nachází se v: Vesmírna, Ve Smečkách 5, Praha 1 (www.vesmirna.cz)
- pouze pro objednané klienty (tel. 777 759 554)

Jak konzultace probíhá:

1. setkání - dvouhodinová (zkušenost je taková, že za méně času se vše podstatné nestihne); začneme situací v rodině (vztahy, počet a věk dětí apod.) a problémem, který Vás do poradny přivedl; potom si povídáme o všem, co mě i Vás napadá, a postupně se dopracováváme k možným příčinám a řešením; řešení často začíná změnou postoje, přístupu, pocitu... - tedy rychlá změna k lepšímu při otevřené mysli, žádná změna při neochotě něco na sobě měnit; dítě je naším hlavním tématem a zájmem, hledáme to nejlepší pro něj, ale i pro rodiče - protože spokojení rodiče mívají spokojené děti...

2. (a další) setkání - pro zájemce o dlouhodobější práci na sobě a vztazích v rodině, pro rodiče, kteří mají doma "pořádný oříšek":) a uvítají další podporu a pomoc; délka dle potřeby (max. dvě hodiny).

 


Nová nabídka pro maminky, které na sebe nakládají příliš: Chci být dokonalou matkou. A proč vlastně? (čtěte zde)

 

 

Kdo je Mgr.Markéta Klingerová?

© Všechna práva vyhrazena - Mgr. Markéta Klingerová

Vytvořili v ANTstudio.cz