Jak nastolit rodinnou harmonii? Jak přivést školáka k učení? Hravě!

Soutěže pro děti

 

Naše soutěže pro děti jsou myšleny skutečně PRO DĚTI do 12 let, proto Vás prosíme, milí rodiče, seznamte své děti s pravidly, ale nenuťte je do účasti a nechte je tvořit samy.
Jen tak budou mít ze své práce radost a užitek.

Ahoj holky a kluci! 

Chcete si přečíst pohádky (s vyjmenovanými slovy), které děti vymyslely ?   Mrkněte sem>

A zajímají vás legrační slovní úlohy, které nenajdete v žádné učebnici? Vymyslely je také děti jako vy! Kuk sem!>

MILÍ MALÍ BÁSNÍCI, NAŠE SOUTĚŽ SKONČILA!

Básničky na téma  Co mě umí rozveselit si můžete přečíst zde:

Básničky o radosti

Protože nám došly celkem jen 4 básničky, rozhodli jsme se odměnit naší karetní (také básničkovou) hrou Letí pták do oblak všechny zúčastněné, kteří nám poslali svou adresu! :)

Vytvořte si svou hru!

Možná vás, děti, při hraní našich her napadlo, že by se určité učivo dalo procvičit ještě jinak. Nebo potřebujete procvičit něco, na co zatím žádnou hru nenabízíme. A máte nápad! Vezmete čtvrtku, pastelky (fixy, vodovky), nůžky… a vytvoříte svou vlastní hru! To je moc prima. Určitě si při ní s rodiči, sourozenci nebo kamarády užijete spoustu zábavy.
.........................................................................................................................................
Chcete-li se o ni navíc podělit s ostatními dětmi, pošlete nám ji spolu s pravidly emailem nebo poštou (>Kontakty) a my ji zveřejníme na této stránce, takže bude
k dispozici dětem v celé republice! Můžete to udělat jen tak, nebo se zapojit do naší soutěže: v tom případě uveďte své jméno a příjmení, věk, ZŠ+třídu a adresu. Až se nám sejde dostatek vašich výtvorů, vy samy z nich vyberete ten, který vám připadá nejzajímavější, nejužitečnější, nejzábavnější, zkrátka NEJ! Vítěze pak patřičně odměníme! :)

Chcete se podívat, co už nám děti poslaly? KUK SEM!

 

 

 

© Všechna práva vyhrazena - Mgr. Markéta Klingerová

Vytvořili v ANTstudio.cz